+38 (061) 769-81-09
69600, м. Запоріжжя, Оріхівське шосе, 10а

Відділення

Поліклініка

Поліклініка диспансеру щорічно надає консультативну допомогу понад 30 тисячам мешканців Запорізької області – потужність 125 відвідувань у день. Кабінети поліклініки диспансеру щоденно проводять складну та напружену роботу.

Завідуюча консультативною поліклінікою Гура Наталія Миколаївна, ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії, в консультативних кабінетах працюють 3 ендокринологи один з них кандидат медичних наук, які забезпечують консультації амбулаторних пацієнтів, скерованих зі всіх районів області та міських поліклінік.

6 вузьких спеціалістів поліклінічного відділення надають консультативну допомогу пацієнтам з хронічними ускладненнями ендокринних хвороб та супутньою патологією.

Професійні, ввічливі, коректні, висококваліфіковані співробітники надають допомогу пацієнтам стаціонару та поліклініки в повному обсязі.

Стаціонар

Професійні, ввічливі, коректні, висококваліфіковані співробітники надають допомогу пацієнтам стаціонару та поліклініки в повному обсязі.

В умовах стаціонару працює фізіотерапевтичний кабінет, який надає широкий спектр фізіотерапевтичних процедур.

В організаційно-методичному кабінеті диспансеру, який завжди володіє оперативними даними, планує роботу та аналізує її результати, ведеться реєстр хворих на інсулінозалежний цукровий діабет Запорізької області.

Стаціонарна допомога надається у 3 відділеннях: діабетологічне відділення, ендокринологічне відділення та відділення інтенсивної терапії, також до складу диспансеру входить клініко-діагностична лабораторія, кабінет функціональної діагностики, кабінет ультразвукової діагностики.

Щорічно проводиться лікування більш ніж 1500 хворих на ендокринологічні захворювання, мешканців Запорізької області та інших регіонів України.

Поліклініка починається з реєстратури, а лікарня з приймального покою. Стан пацієнта повинен покращитись вже тут.

Відділення інтенсивної терапії

viddilennya-intensivnoi-terapii

У відділення інтенсивної терапії госпіталізують хворих, що потребують невідкладної допомоги для збереження життя. Завідувач відділення інтенсивної терапії Москальов Владислав Павлович, має вищу кваліфікаційну категорію з анестезіології.

Діабетологічне відділення

diabet-min

В відділенні проводиться обстеження та лікування хворих на декомпенсацію цукрового діабету та його гострих та хронічних ускладнень, також проводиться навчання хворих цукровим діабетом засобам самоконтролю, працює кабінет діабетичної стопи.

Завідуюча діабетологічним відділенням Єрьоменко Наталія Вікторівна, ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії.

Ендокринологічне відділення

endo-min

Лікарі відділення проводять діагностику та лікування всіх інших ендокринних хвороб, а також цукрового діабету. Завідувачка ендокринологічним відділенням Фещук Ірина Шаміліївна, ендокринолог вищої кваліфікаційної категорії.

Клініко-діагностична лабораторія

lab-oed-min

Клініко-діагностична лабораторія закладу, акредитована на вищу категорію, працюючи у цілодобовому режимі, забезпечує виконання близько 300 різноманітних досліджень: загальноклінічні,  гематологічні, біохімічні та гормональні.

Клініко-діагностичну лабораторію закладу очолює завідуювача лабораторією Москаленко Світлана Олексіївна, лікар-лаборант з клінічної біохімії вищої кваліфікаційної категорії.

Виникли питання?

Ми з радістю відповімо на них

Задати питання

Як нас знайти?

КУ «Обласний клінічний ендокринологічний диспансер» Запорізької обласної Ради

69600, м. Запоріжжя, Оріхівське шосе, 10а

Ми знаходимося на території Запорізької обласної клінічної лікарні. Ви можете приїхати до нас на машині, або на автобусі та маршрутному таксі, кінцева зупинка «Обласна лікарня».

+38 (061) 769-81-09
+38 (061) 769-81-07