+38 (061) 769-81-09
69600, м. Запоріжжя, Оріхівське шосе, 10а

Захворювання

Ендокринологія (від греч.endon — всередині, krino — відокремлювати, logos — вчення) — наука, що вивчає розвиток, будову і функції залоз внутрішньої секреції, а також біосинтез, механізм дії та обмін гормонів в організмі, секрецію цих гормонів в нормі і при порушенні функції ендокринних залоз, а також виникають при цьому ендокринні захворювання.

Лікарями-ендокринологами нашого диспансеру успішно проводиться діагностика і лікування таких захворювань, як:

Ендокринні захворювання можуть бути пов’язані з генетично зумовленими аномаліями, запальними і пухлинними процесами в організмі, розладами системи імунітету, травмами, порушеннями кровопостачання, ураженнями різних відділів нервової системи, порушенням тканинної чутливості до гормонів.

Випадання будь-якого з компонентів гормональної регуляції із загальної системи порушує єдиний ланцюг регуляції функцій організму і також призводить до розвитку різних патологічних станів.

Патологія ендокринної системи виражається захворюваннями і патологічними станами, в основі яких лежать гіперфункція, гіпофункція або дисфункція залоз внутрішньої секреції.

Виникли питання?

Ми з радістю відповімо на них

Задати питання

Як нас знайти?

КУ «Обласний клінічний ендокринологічний диспансер» Запорізької обласної Ради

69600, м. Запоріжжя, Оріхівське шосе, 10а

Ми знаходимося на території Запорізької обласної клінічної лікарні. Ви можете приїхати до нас на машині, або на автобусі та маршрутному таксі, кінцева зупинка «Обласна лікарня».

+38 (061) 769-81-09
+38 (061) 769-81-07